Wigilia Klubowa 2014

20 grudnia odbyła się wigilia klubowa. Było to już 16 spotkanie wigilijne w naszym Klubie. Od szesnastu lat tradycyjnie spotykamy się z członkami klubu, aby życzyć sobie wszystkiego najlepszego na święta. Wigilia dzięki uprzejmości dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 10 odbyła się na szkolnej auli.

W tym roku zaszczycili nas swoją obecnością Ksiądz Proboszcz Lech Łuba, oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty Wychowania i Sportu Pani Jadwiga Olbryś. Aula wypełniona członkami klubu tętniła życiem od 16.00 do 18.00. Członkowie klubu stawili się prawie w stu procentach. Niektórzy zjawili się z rodzinami. Przybyli także, byli członkowie klubu, sympatycy i studenci, którzy trenowali w naszym klubie.

W sumie zjawiło się około 200 osób i było to słychać w czasie wspólnego śpiewania kolęd. Było też łamanie się opłatkiem i składanie życzeń. Nie zabrakło prezentacji przygotowanej przez sempai Tomasza Motulewskiego, w której przypomniane zostały nasze osiągnięcia 2014 roku.

Siedem grup treningowych wystąpiło na scenie z przygotowanymi przez siebie kolędami. Kolędy były różne – standardowe i trochę wymyślone. Niektóre były wzbogacone o scenki, które ukazywały zdolności aktorskie niektórych członków klubu. Wszystkie za to były wykonane z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy. Każda grupa otrzymała za występ słodką paczkę świąteczną. Zajadaliśmy się również specjałami ze stołu wigilijnego, który suto zastawili sami członkowie klubu.

Atmosfera była świąteczna, wesoła a może nawet trochę rodzinna. Zostało nam tylko zaprosić wszystkich za rok – do zobaczenia!

Osu.