Zapraszamy wszystkich na treningi. Sezon rozpoczął się już 4 września!

Przyjdź, zobacz, sprawdź się! Godziny treningów są podane  w planie zajęć.

UWAGA! Mamy dla Was wspaniałą niespodziankę . Miło nam poinformować, że w tym sezonie szkoleniowym do naszej kadry instruktorskiej dołącza wieloletni, bardzo utytułowany zawodnik SKKK – Mateusz Muczyński, który poprowadzi grupę średnią, czyli dedykowaną wszystkim chcącym rozpocząć swoją przygodę z karate w wieku 14 lat i powyżej (bez górnej granicy wieku).

Mateusz ukończył właśnie studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Posiada dodatkowo uprawnienia instruktora kettlebell i różnych form fitness. Zdecydował się na powrót do rodzinnego miasta ze względu na chęć osobistego dalszego rozwoju na drodze karate, jak też pragnienie uczenia innych. Swoją pasję i umiejętności będzie miał okazję prezentować jako nowy instruktor Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin, który wszystkich chętnych wprowadzi w bogaty świat tej dalekowschodniej sztuki walki.

Mateusz ma na swoim koncie wiele prestiżowych osiągnięć. Był Mistrzem Polski Seniorów Karate Kyokushin w 2015 r., jak też podwójnym złotym medalistą Pucharu Polski Seniorów. Jednym z Jego najważniejszych medali jest brązowy krążek Mistrzostw Europy Młodzieżowców (U-22). Doświadczenie i wiedza Mateusza z pewnością przydadzą się na treningach grupy średniej – początkującej.

Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 17.30 – 19.00 na sali karate (nad basenem) w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach (wejście od ul. Lityńskiego).

PS Musimy dodać, że bardzo cieszy nas fakt, iż jeden z naszych zawodników zdecydował się na powrót do Suwałk i podjęcie pracy w naszym klubie. Nowy instruktor, a jednocześnie wychowanek klubu wniesie z pewnością dużo pozytywnej energii i nowości na swoje treningi. Mateusz, życzymy POWODZENIA!