Zakończenie projektu „Wakacje z Suwalskim Klubem Karate Kyokushin”

16 sierpnia 2014 roku Suwalski Klub Karate zakończył projekt, który nosił nazwę „Wakacje z Suwalskim Klubem Karate Kyokushin”. Projekt był zrealizowany przy współpracy z Urzędem Miejskim w Suwałkach.

Treningi prowadzili instruktorzy SKKK : Natalia Krejpcio, Marek Krejpcio i Mateusz Krejpcio. Podczas treningów wykorzystywano profesjonalny sprzęt klubowy. Uczestnicy zostali zapoznani z różnymi formami treningu, między innymi z treningiem wytrzymałościowym, siłowym, interwałowym, stacyjnym, obwodowym, stabilizacyjnym. Z zajęć skorzystało łącznie 77 osób.

Zrealizowaliśmy 8 treningów (dwa treningi tygodniowo) przez okres czterech tygodni. Dodatkową atrakcją były dwa treningi tylko dla kobiet połączone z elementami samoobrony. Treningi były bezpłatne. Praca podczas zajęć była ukierunkowana na ogólny rozwój fizyczny połączony z elementami karate.

Dziękujemy wszystkim obecnym za skorzystanie z naszej oferty. Gratulujemy wszystkim ćwiczącym wytrwałości. Mimo wysokich temperatur na zewnątrz i jeszcze gorętszej atmosfery na sali wszyscy wyciskali z siebie poty do ostatniej kropelki. A najważniejsze, że odbywało się to wszystko w ruchu i z uśmiechem na twarzach.

Na ostatnim treningu dziesięcioro najlepiej uczęszczających na zajęcia, zostało uhonorowanych dyplomem, który upoważnia do bezpłatnych miesięcznych treningów oraz pamiątkowym kubkiem klubowym. Były też rozlosowane trzy specjalne nagrody, ufundowane przez restaurację Finezja.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze na treningach po rozpoczęciu nowego sezonu od 1 września.

Do zobaczenia – „Osu”.