Wręczenie nagród i stypendiów za wyniki sportowe w 2013 roku

20 marca 2014 roku, w sali konferencyjnej suwalskiego aquaparku odbyła się uroczystość wręczenia nagród i stypendiów za wyniki sportowe w 2013 roku. Nagrody wręczał Prezydent Miasta Suwałki Pan Czesław Renkiewicz oraz Przewodniczący Rady Miasta Pan Andrzej Chuchnowski.

Miło jest nam poinformować, że czworo zawodników Suwalskiego Klubu Karate otrzymało stypendia, za zdobycie medali na Mistrzostwach Europy i pierwszych miejsc na Mistrzostwach Polski, zaś jedna nasza zawodniczka otrzymała nagrodę za trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski. Nagrodę za działalność sportową oraz szkolenie zawodników otrzymał trener Marek Krejpcio.

Nagrodzeni zawodnicy:
Michał Karpowicz – stypendium w wysokości 960 zł miesięcznie, za zdobycie I i III miejsca na Mistrzostwach Europy Kadetów.
Mateusz Muczyński – stypendium w wysokości 960 zł miesięcznie, za zdobycie III miejsca na Mistrzostwach Europy Młodzieżowców.
Mateusz Krejpcio – stypendium w wysokości 640 zł miesięcznie, za zdobycie I miejsca na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców.
Marlena Drażba – stypendium w wysokości 640 zł miesięcznie, za zdobycie I miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Juniorów.
Aleksandra Czerwiecka – nagroda w wysokości 800 zł, za zdobycie III miejsca na Mistrzostwach Polski młodzieżowców.
Trener Marek Krejpcio – nagroda I stopnia w wysokości 2400 zł, za działalność sportową na rzecz Miasta Suwałki i wysokie wyniki sportowe szkolonych zawodników.