Wigilia Klubowa

23 grudnia w piątek o godzinie 17.00 rozpoczęła się 19 z kolei wigilia klubowa. Przez te wszystkie lata, tradycyjnie przedświątecznie spotykamy się z członkami naszego klubu. Jak zwykle mieliśmy przekrój wszystkich przedziałów wiekowych. Zjawili się członkowie klubu trenujący obecnie jak też ci, którzy trenują w innych miastach, a nawet za granicą.

W tym roku odwiedzili nas nasi byli zawodnicy, którzy obecnie mieszkają w Stanach Zjednoczonych Ameryki i w Kanadzie. Wszystko po to, aby życzyć sobie wszystkiego najlepszego na święta. Wigilia dzięki uprzejmości dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 10 odbyła się na szkolnej auli. Jak co roku na wigilię przybył Ksiądz Proboszcz Lech Łuba. Aula rozbrzmiała świątecznym śpiewanymi kolęd i nieskończoną ilością wspaniałych życzeń. Wszystkie grupy wystąpiły na scenie ze swoim repertuarem.

Wszyscy wykonawcy otrzymali słodką świąteczną nagrodę, które po występach wręczali nasi instruktorzy. Nie zabrakło też zaprezentowania na scenie naszych najlepszych zawodników, którzy zdobyli medale na Mistrzostwach Europy i Polski. Shihan Marek Krejpcio przypomniał wszystkie starty w roku 2016 i ilość zdobytych medali. Wigilia nastroiła wszystkich nas świątecznie, a przypomniane sukcesy uświadomiły nam, że po świętach trzeba wrócić na Dojo żeby dalej się rozwijać na drodze karate.

Do zobaczenia za rok!

Wszystkiego najlepszego na święta i wytrwałości na treningach życzy Zarząd Klubu i instruktorzy, OSU !