Wigilia Klubowa

W sobotę, 22 grudnia odbyła się 15 Wigilia Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin. Jak co roku, zjawili się zaproszeni goście, rodzice i studenci – którzy uczą się i trenują w różnych miastach w całej Polsce oraz członkowie wszystkich grup szkoleniowych. Zebrało się nas około 200 osób. Spotkanie wigilijne, dzięki uprzejmości Dyrekcji Zespołu Szkół nr 10, odbyło się na auli Szkoły Podstawowej nr 10.

Niezawodnym gościem honorowymi naszej Wigilii był jak co roku – Ksiądz Proboszcz Lech Łuba.

Wigilię rozpoczęli nasi Sensei od przywitania wszystkich i podziękowania za przybycie. Następnie Sensei Marek zaprosił Księdza Proboszcza Lecha Łubę, aby swoim wstępnym słowem oficjalnie rozpoczął Wigilię Klubową. Na zakończenie przemówienia Księdza Proboszcza zaśpiewaliśmy wspólnie kolędę.

Po odśpiewaniu kolędy przełamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Oczywiście nie zapominając o zjedzeniu wszystkich pyszności – słodkości, które znalazły się na naszym stole wigilijnym. Podczas smakowania świątecznych specjałów, można było oglądnąć prezentację, w której Sensei Marek i Sempai Tomek streścili przebieg roku 2012, przypominając wszystkie sukcesy sportowe, które udało się zdobyć naszym zawodnikom w minionym roku.

Po prezentacji przeszliśmy do wysłuchania kolęd, które przygotowali członkowie wszystkich siedmiu grup trenujących w naszym Klubie. Po występach wszystkie grupy zostały nagrodzone przez naszych instruktorów słodkimi paczkami świątecznymi. Czas upłynął bardzo szybko i przyjemnie. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie.

Zarząd Klubu wraz ze wszystkimi członkami dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkól nr 10 za umożliwienie nam przeprowadzenia Wigilii Klubowej na szkolnej auli.