Wigilia klubowa – 2013

21 grudnia odbyła się wigilia klubowa. Była to już 15 wigilia w naszym Klubie. Od piętnastu lat tradycyjnie spotykamy się z członkami klubu, aby życzyć sobie wszystkiego najlepszego na święta. Wigilia dzięki uprzejmości dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 10 odbyła się na szkolnej auli.

W tym roku zaszczycili nas swoją obecnością Wiceprezydent Suwałk Marek Buczyński i ksiądz Adam Kolbusz. Aula wypełniła się w całości członkami klubu od najmłodszych po najstarszych. Niektórzy zjawili się ze swoimi rodzinami. Przybyli także, jak zawsze, studenci, którzy trenowali w naszym klubie. W sumie zjawiło się około 200 osób i było to słychać w czasie wspólnego śpiewania kolęd.

W czasie wigilii wszyscy obejrzeli streszczenie sukcesów klubowych z 2013 roku, w postaci prezentacji przygotowanej przez sensei Marka i sempai Tomka Motulewskiego. Wszystkie grupy treningowe wystąpiły z przygotowanymi kolędami. Zajadaliśmy się również specjałami ze stołu wigilijnego, który suto zastawili sami członkowie klubu. Atmosfera była świąteczna i wesoła.

Do zobaczenia za rok!