Wigilia Klubowa 2011

W piątek, 23 grudnia odbyła się 14 Wigilia Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin. Jak co roku, zjawili się zaproszeni goście, rodzice, studenci którzy uczą się i trenują w większych miastach i członkowie wszystkich grup szkoleniowych. Zebrało się nas 260 osób. W tym roku spotkaliśmy się na auli Szkoły Podstawowej nr 10. Wymusiły to na nas gabaryty naszego Dojo, które już w tamtym roku okazało się za małe aby wszystkich pomieścić.

Gośćmi honorowymi naszej Wigilii, byli jak co roku Księża – Ksiądz Proboszcz Lech Łuba wraz z księdzem Adamem.

Wigilię rozpoczęły przemówienia Księdza Proboszcza. Potem zaśpiewaliśmy wspólnie kolędę, połamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Oczywiście nie zapominając o zjedzeniu wszystkich pyszności, które przynieśliśmy ze sobą. W czasie smakowania świątecznych, słodkich specjałów, można było oglądnąć prezentację podsumowującą roku 2011. Sensei Marek Krejpcio wraz z Sempai Tomaszem Motulewskim przygotowali i przedstawili prezentację streszczającą przebieg minionego roku.

Po prezentacji przeszliśmy do przedstawień wigilijnych wszystkich siedmiu grup trenujących w klubie. W tym roku grupy wystąpiły z kolędami które były ciekawe, zabawne, a nawet zaskakujące. Po wyśpiewaniu kolęd wszystkie grupy zostały, nagrodzone przez naszych instruktorów słodkimi nagrodami. Czas upłynął bardzo szybko i przyjemnie, mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie.