Wigilia klubowa

22 grudnia odbyła się kolejna wigilia klubowa. Było to już 18. spotkanie świąteczne w naszym Klubie. Przez te wszystkie lata, tradycyjnie spotykamy się z członkami naszego klubu. Przychodzą najmłodsi z rodzicami oraz starsi ze swoimi rodzinami, a wszystko po to, aby życzyć sobie wszystkiego najlepszego na święta. Wigilia, dzięki uprzejmości dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 10, odbyła się na szkolnej auli.

Jak co roku odwiedził nas ksiądz Proboszcz Lech Łuba. Aula wypełniona po brzegi członkami klubu i przybyłymi gośćmi tętniła życiem od 17.00 do 19.00. Było słychać gwar, śmiech i oczywiście śpiewane kolędy. Wszystkie grupy wystąpiły na scenie ze swoim repertuarem. Zaprezentowano piękne tradycyjne kolędy z akompaniamentem instrumentów, jak również te przerobione – z własnymi słowami.

Grupa zaawansowana podjęła nawet próbę zaśpiewania polskich kolęd po japońsku! Wszyscy wykonawcy zasłużyli na słodką świąteczną nagrodę od św. Mikołaja. Nie zabrakło też prezentacji przygotowanej przez sempai Tomasza Motulewskiego, w której zostały streszczone i przypomniane wszystkie nasze osiągnięcia 2015 roku.

Wigilia nastroiła wszystkich świątecznie, a przypomniane sukcesy uświadomiły nam, że po przerwie trzeba wrócić na salę i dalej trenować 🙂

No to co, do zobaczenia za rok! OSU!