Wigilia 2008

23 grudnia 2008r. członkowie Klubu, zaproszeni goście, rodzice, studenci oraz trenujący w innych miastach, zebrali się na corocznej wigilii. Spotkaliśmy się wszyscy po raz jedenasty, zgromadziło się nas około 200 osób.

Jak zwykle Wigilię rozpoczął ks. Proboszcz Lech Łuba, wraz z ks. Krzysztofem Wiśniewskim, który trenuje w naszym Klubie. Odwiedzili nas jeszcze – Dyrektor Zespołu Szkół nr 10 od spraw sportu Pan Jerzy Szuliński, oraz Przewodniczący Komisji Sportu Pan Krzysztof Ołowniuk i Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Pan Zbigniew Wisiecki, którzy wręczyli puchar za osiągnięcia sportowe ufundowany przez Podlaską Federację Sportu.

Wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę, połamaliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie najserdeczniejsze życzenia. Następnie oglądnęliśmy prezentację „Sukcesy Klubu w 2008 roku” przygotowaną przez sempai Tomasza Motulewskiego. A potem każda grupa zademonstrowała swoje przedstawienia wigilijne w postaci, pastorałek, szopek i kolęd. Po ocenie przez Sensei i Sempai wygrała grupa dzieci starszych ze szkoły Podstawowej nr 4, prowadzona przez Sempai Marcina Wasilewskiego.

Wszyscy bawili się wspaniale – do zobaczenia za rok.