Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Wielkich Jezior Mazurskich

6 grudnia 2015 roku w Giżycku odbył się Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Wielkich Jezior Mazurskich. Na turnieju był obecny również Mikołaj, który podczas rozpoczęcia wręczył wszystkim uczestnikom słodki prezent. Na zawody przyjechało 248 zawodników z dziesięciu klubów z Makroregionu Północno Wschodniego. Suwalski Klub Karate wystawił ekipę 35 zawodników w przedziale wiekowym od 8 do 17 lat.

Opiekunami naszej drużyny Byli sensei Marcin Wasilewski i sempai Jarek Anzulewicz. Shihan Marek Krejpcio był sędzią. Nasi zawodnicy na koniec roku nie zawiedli, zdobyliśmy 17 medali indywidualnie 6 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych. Na koniec zawodów okazało się, że Puchar Wielkich Jezior Mazurskich jedzie z nami do Suwałk – nasza drużyna zdobyła I miejsce przed Szczytnem i Ostrołęką.

Na koniec zawodów nasz zawodnik Mateusz Wysocki wygrał specjalną mikołajkową nagrodę – model latającego drona, którą oczywiście wręczył mu sam Mikołaj. To był nasz ostatni sukces i wyjazd na zawody w tym roku. Mamy nadzieję ze w roku 2016, damy radę zdobyć więcej medali i wygrać więcej zawodów.