Przywitanie Shihan Marka Krejpcio

Przywitanie Shihan Marka Krejpcio – 9 listopada społeczność Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin uroczyście powitała Shihan Marka Krejpcio. Na uroczystości zjawili się młodsi i starsi członkowie klubu. Każdy chciał się przywitać z powracającym z Japonii po trudach egzaminu Shihan Markiem. Główną niespodzianką był tort ze zdjęciem Marka Krejpcio stojącego na tle góry Fuji.

Tort był piękny i smaczny, więc bardzo szybko znikł. Członkowie klubu wręczyli też pamiątkowy obraz- grafikę upamiętniającą tę chwilę, od kiedy Suwałki mają własnego Shihana. Shihan Krejpcio nie krył swojej radości, jak też wzruszenia z powodu tak ciepłego przyjęcia i ogólnej radości z powodu zdania przez niego na 5 dan.

Po zjedzonym torcie i przyjęciu wszystkich życzeń i gratulacji, nadszedł czas na opowiadanie. Shihan Marek opisał cały wyjazd do Japonii i opowiedział jak przebiegał egzamin. Wszyscy słuchali z zaciekawieniem opowieści o dalekiej Japonii i na pewno pozytywnie zazdrościli tak pięknej przygody zakończonej tak wspaniałym sukcesem.

Shihan Marek na końcu podsumował opowieść stwierdzeniem, że udało mu się podnieść poziom Suwalskiego Klubu Karate do góry. Więc od następnego treningu musimy wszyscy jeszcze lepiej trenować i jeszcze bardziej pokonywać swoje słabości, aby stać się jeszcze lepszymi.
Osu