Przekaż 1% podatku

Szanowni Państwo,

Na początku 2008 roku już po raz kolejny od wejścia w życie ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, podatnicy będą mieli możliwość przekazania 1% swojego rocznego podatku na rzecz Organizacji Pożytku PublicznegoW tym roku będzie to łatwiejsze, wystarczy wstawić nazwę Organizacji i numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego w zeznaniu podatkowym, a Urząd Skarbowy przekaże wpłatę na odpowiednie konto (Suwalski Klub Karate Kyokushin, KRS 0000052561).

Suwalski Klub Karate Kyokushin jest Organizacją Pożytku Publicznego od 20 kwietnia 2004r. Już po raz piąty staramy się o to, aby Państwo przekazali na nasze konto jednoprocentowy odpis z rocznego podatku.Jako Zarząd Klubu Karate Kyokushin w Suwałkach informujemy Państwa, iż pieniądze zebrane z tych wpłat zgodnie z naszym statutem, przeznaczymy na dalszy rozwój i szkolenie dzieci oraz młodzieży trenującej w naszym Klubie, jak też na wyposażenie sali w sprzęt do ćwiczeń, z której korzystamy w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach.

Działamy już 17 rok, w tym okresie wychowaliśmy wielu Mistrzów Województwa, Makroregionu i Polski. Do końca 2007 roku zawodnicy Klubu zdobyli: 183 medale na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego, 102 medale na Mistrzostwach Makroregionu wschodniego, 66 medali na turniejach Ogólnopolskich, 44 medale na Pucharach Polski, oraz 48 medali na Mistrzostwach Polski – we wszystkich kategoriach wiekowych.

W roku 2007 startowaliśmy dziesięciokrotnie na zawodach od rango Mistrzostw Województwa do Mistrzostw Europy, zdobyliśmy 104 medale indywidualnie, w tym 5 tytułów Mistrzów Polski cztery w Juniorach Młodszych i jeden w Juniorach. Po raz pierwszy zdobyliśmy tytuł Mistrza Polski Drużynowo w Juniorach Młodszych na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Obecnie w naszej historii posiadamy 13 tytułów indywidualnych Mistrzów Polski i jeden Drużynowy

Wywalczyliśmy też I miejsce drużynowo na Pucharze Polski Juniorów Młodszych i Młodzików po raz trzeci, I miejsce na Mistrzostwach Makroregionu, oraz Województwa Podlaskiego.Po raz pierwszy zawodnicy z Suwalskiego Klubu startowali na Mistrzostwach Europy, gdzie zdobyliśmy dwa razy miejsca 5-8. Biorąc pod uwagę wyniki sportowe, Suwalski Klub Karate Kyokushin w 2007 roku był najlepszym Klubem w sporcie Młodzieżowym w Kraju.

Dodatkowe pieniądze w budżecie Klubu pozwolą nam na dalszy rozwój szkoleniowy naszych zawodników, lepsze warunki do trenowania i lepsze wyszkolenie poprzez większą liczbę wyjazdów na zawody i zgrupowania szkoleniowe.

Ze sportowym pozdrowieniem

Prezes Marek Krejpcio