Przekaż 1% podatku

Przy rozliczeniu w urzędzie, wystarczy wstawić nazwę Organizacji i numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego w zeznaniu podatkowym, a Urząd Skarbowy przekaże wpłatę na odpowiednie konto (Suwalski Klub Karate Kyokushin, KRS 0000052561)Suwalski Klub Karate Kyokushin jest Organizacją Pożytku Publicznego od 20 kwietnia 2004r. Już po raz szósty staramy się o to, aby Państwo przekazali na nasze konto jednoprocentowy odpis z rocznego podatku.

Jako Zarząd Klubu Karate Kyokushin w Suwałkach informujemy Państwa, iż pieniądze zebrane z tych wpłat zgodnie z naszym statutem, przeznaczymy na dalszy rozwój i szkolenie dzieci oraz młodzieży trenującej w naszym Klubie, jak też na wyposażenie sali w sprzęt do ćwiczeń, z której korzystamy w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach oraz nowej Sali po byłej kotłowni, w szkole podstawowej nr 4, którą chcemy zaadoptować dla ćwiczących tam grup.Działamy już 18 rok, w tym okresie wychowaliśmy wielu Mistrzów Województwa, Makroregionu, Polski a nawet europy.

Do końca 2008 roku zawodnicy Klubu zdobyli: 211 medali na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego, 112 medali na Mistrzostwach Makroregionu wschodniego, 66 medali na Turniejach Ogólnopolskich, 51 medali w Pucharach Polski, 53 medale na Mistrzostwach Polski, oraz 9 medali w Turniejach Międzynarodowych i 2 na Mistrzostwach Europy.Nasi zawodnicy w 17 letniej historii działalności naszego Klubu zdobyli indywidualnie: 17 tytułów Mistrza Polski, 2 tytuły Mistrza Europy. Drużynowo na Mistrzostwach Polski, czterokrotnie byliśmy V-ce Mistrzami Kraju, w 2007 roku zdobyliśmy Mistrzostwo Polski, zaś w 1997 roku, i dwukrotnie w 2008 roku brązowe medale.

Na Pucharach Polski na podium drużynowym stawaliśmy 5 razy, trzy krotnie zajęliśmy pierwsze Dodatkowe pieniądze w budżecie Klubu pozwolą nam na dalszy rozwój szkoleniowy naszych zawodników, lepsze warunki do trenowania i lepsze wyszkolenie poprzez większą liczbę wyjazdów na zawody i zgrupowania szkoleniowe. Zarząd Klubu