Przekaż 1% podatku

Na początku 2010 roku już po raz kolejny od wejścia w życie ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, podatnicy będą mieli możliwość przekazania 1% swojego rocznego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Przy rozliczeniu w urzędzie, wystarczy wstawić nazwę Organizacji i numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego w zeznaniu podatkowym, a Urząd Skarbowy przekaże wpłatę na odpowiednie konto (Suwalski Klub Karate Kyokushin, KRS 0000052561). Suwalski Klub Karate Kyokushin jest Organizacją Pożytku Publicznego od 20 kwietnia 2004r. Już po raz siódmy staramy się o to, aby Państwo przekazali na nasze konto jednoprocentowy odpis z rocznego podatku.

Jako Zarząd Klubu Karate Kyokushin w Suwałkach informujemy Państwa, iż pieniądze zebrane z tych wpłat zgodnie z naszym statutem, przeznaczymy na dalszy rozwój i szkolenie dzieci oraz młodzieży trenującej w naszym Klubie, jak też na wyposażenie sali w sprzęt do ćwiczeń, z której korzystamy w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach oraz nowej sali po byłej kotłowni, w szkole podstawowej nr 4, którą wraz ze szkołą i przy pomocy środków z Urzędu Miejskiego zaadoptowaliśmy dla ćwiczących tam grup.

Działamy już 19 rok, w tym okresie wychowaliśmy wielu Mistrzów Województwa, Makroregionu, Polski a nawet Europy. Do końca 2009 roku zawodnicy Klubu zdobyli: 239 medali na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego, 119 medali na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego, 66 medali na Turniejach Ogólnopolskich, 55 medali w Pucharach Polski, 59 medali na Mistrzostwach Polski,20 medali w Turniejach Międzynarodowych, 3 na Mistrzostwach Europy, oraz jeden na Mistrzostwach Świata. Nasi zawodnicy w 18 letniej historii działalności naszego Klubu zdobyli indywidualnie: 22 tytuły Mistrza Polski, 2 tytuły Mistrza Europy Juniorów, jeden tytuł Wicemistrza Europy Juniorów, oraz brązowy medal na Mistrzostwach Świta Seniorów w kategorii 35-39 lat.

Drużynowo na Mistrzostwach Polski zdobywaliśmy medale dziewięciokrotnie.

Dwukrotnie byliśmy Drużynowymi Mistrzami Polski Juniorów Młodszych: na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w 2007 oraz 2009 roku.

Czterokrotnie byliśmy Wicemistrzami Kraju: w 2004 r. na OOM, w 2005 na OOM i 2006 na OOM, oraz na Mistrzostwach Polski Juniorów w 2006.

Trzykrotnie zdobyliśmy trzecie miejsce drużynowo w Polsce: W 1997 roku na Mistrzostwach Polski Seniorów, w 2008 roku na Mistrzostwach Polski Juniorów i na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Na Pucharach Polski na podium drużynowym stawaliśmy 5 razy, trzy krotnie zajęliśmy pierwsze miejsce i dwukrotnie drugie miejsce.

Dodatkowe pieniądze w budżecie Klubu pozwolą nam na dalszy rozwój szkoleniowy naszych zawodników i instruktorów. Lepsze warunki do trenowania i szkolenia, poprzez większą liczbę wyjazdów na zawody i zgrupowania szkoleniowe.