Przekaż 1% podatku

Na początku 2011 roku już po raz kolejny od wejścia w życie ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, podatnicy będą mieli możliwość przekazania 1% swojego rocznego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Przy rozliczeniu w urzędzie, wystarczy wstawić nazwę Organizacji i numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego w zeznaniu podatkowym, a Urząd Skarbowy przekaże wpłatę na odpowiednie konto (Suwalski Klub Karate Kyokushin, KRS 0000052561)

Suwalski Klub Karate Kyokushin jest Organizacją Pożytku Publicznego od 20 kwietnia 2004r. Już po raz ósmy staramy się o to, aby Państwo przekazali na nasze konto jednoprocentowy odpis z rocznego podatku. Jako Zarząd Klubu Karate Kyokushin w Suwałkach informujemy Państwa, iż pieniądze zebrane z tych wpłat zgodnie z naszym statutem, przeznaczymy na dalszy rozwój i szkolenie dzieci oraz młodzieży trenującej w naszym Klubie, jak też na wyposażenie sali w sprzęt do ćwiczeń, z której korzystamy w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach oraz nowej sali, w szkole podstawowej nr 4, którą wraz ze szkołą i przy pomocy środków z Urzędu Miejskiego zaadoptowaliśmy dla ćwiczących tam grup.

Działamy już 20 rok, w tym okresie wychowaliśmy wielu Mistrzów Województwa, Makroregionu, Polski a nawet Europy. Do końca grudnia 2010 roku zawodnicy Klubu zdobyli: 274 medale na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego, 133 medale na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego, 66 medali na Turniejach Ogólnopolskich, 58 medali w Pucharach Polski, 68 medali na Mistrzostwach Polski, 32 medale w Turniejach Międzynarodowych, 3 medale na Mistrzostwach Europy, oraz dwa na Światowym Turnieju Oldbojów w Japonii.

Nasi zawodnicy w 19 letniej historii działalności naszego Klubu zdobyli indywidualnie: 25 tytułów Mistrza Polski, 2 tytuły Mistrza Europy Juniorów, jeden tytuł Wicemistrza Europy Juniorów, oraz brązowy medal na Światowym Turnieju Seniorów w kategorii 35-39 lat i złoty na Światowym Turnieju Seniorów +40 lat.

Drużynowo na Mistrzostwach Polski zdobyliśmy medale jedenastokrotnie:

Mistrzostwa Polski Seniorów:
1997- brązowy

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- Mistrzostwa Polski Juniorów:
2004-srebrny, 2005-srebrny, 2006-srebrny, 2007-złoty, 2008-brązowy, 2009-złoty,2010- złoty

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski:
2006- srebrny, 2008- brązowy, 2010 srebrny

Na Pucharach Polski na podium drużynowym stawaliśmy 5 razy, trzy krotnie zdobywając pierwsze miejsce i dwukrotnie drugie miejsce.

Dodatkowe pieniądze w budżecie Klubu pozwolą nam na dalszy rozwój szkoleniowy naszych zawodników i instruktorów. Lepsze warunki do trenowania i szkolenia, poprzez większą liczbę wyjazdów na zawody i zgrupowania szkoleniowe.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd Klubu