Podsumowanie wyników sportowych za 2015 rok i wręczenie stypendiów Marszałka Województwa Podlaskiego

Mimo że rozpoczęły się wakacje i sezon szkoleniowy jest zakończony nasi zawodnicy biorą jeszcze udział w imprezach. Tym razem była to bardzo sympatyczna impreza – 6 lipca odbyło się podsumowanie wyników sportowych za 2015 rok i wręczenie stypendiów Marszałka Województwa Podlaskiego. Gala odbyła się na nowym Miejskim Stadionie w Białymstoku.

Stypendia wręczali Marszałek Jerzy Leszczyński i Członek Zarządu Bogdan Dyjuk. Z Naszego Klubu tym razem tego zaszczytu dostąpili: Sebastian Biłbak – Wicemistrz Polski Młodzieżowców, Michał Karpowicz – Brązowy Medalista Mistrzostw Europy Juniorów i Młodzieżowców oraz Wicemistrz Polski Młodzieżowców, Damian Biłbak – Brązowy Medalista Mistrzostw Europy Juniorów oraz Mistrz Polski Juniorów, Daniel Biłbak – Wicemistrz Europy Juniorów oraz Brązowy Medalista Mistrzostw Polski Juniorów.

Takie wyniki nie łatwo jest osiągnąć, kosztowało to wiele wyrzeczeń, mnóstwo godzin na treningach oraz dużo litrów potu. Tym bardzie daje satysfakcje to, iż Władze Wojewódzkie doceniły te osiągnięcia w formie stypendiów, pieniądze na wakacje na pewno się przydadzą. Pomogą lepiej wypocząć, aby od września rozpocząć treningi z większą chęcią i zaangażowaniem.