Podopieczni „Bajki” gośćmi na naszym treningu!

Niesamowite wydarzenie miało miejsce wczoraj na naszej sali dojo. Najmłodszą grupę dzieci odwiedzili członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Grom” z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Bajka”. Odbylismy wspólny trening integracyjny.

Dziesięcioro uczniów z „Bajki” trenowało razem z naszymi małymi karatekami. Wszyscy bardzo sie starali i poradzili sobie z trudami treningu. Najpierw odbyła się wyczerpująca rozgrzewka zawierająca ogólnorozwojowe ćwiczenia całego ciała. Niektóre ćwiczenia były bardzo skomplikowane i wymagały od wszystkich zebranych skupienia i wytrwałości.

Po rozgrzewce instruktorzy naszego klubu wraz z naszymi najmłodszymi adeptami karate zaprezentowali podstawowe techniki ręczne karate. Uczniowie „Bajki” rownież próbowali swoich sił w technikach, naśladując pozostałych. Na koniec wszyscy wzięli udział w ceremonii zakończenia treningu z komendami w języku japońskim.

Trening przebiegł nam bardzo szybko i pozostawił wyjątkowe wspomnienia. Mamy nadzieję, że nasi goście czuli się równie dobrze w naszych skromnych progach, i że to nie ostatnie spotkanie suwalskich karateków z UKS-em i uczniami „Bajki”.

Ideą podsumowującą nasze spotkanie może być teza, że karate nie zna ograniczeń, a trenować może absolutnie każdy, kto będzie miał takie marzenie i odpowiednią siłę woli.

Wyjątkową sprawą, o której warto wspomnieć jest fakt, że nasz SPONSOR KLUBOWY RESO Europa Service od niedawna silnie wspiera również szczytne działania Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Bajka”. Jesteśmy dumni, że firma, z którą współpracujemy na płaszczyźnie sponsoringowej już drugi rok jest tak silnie zaangażowana w najróżniejsze inicjatywy, które mają na celu edukację, wychowanie poprzez sport oraz terapię dzieci i młodzieży z naszego miasta i okolic.

RESO Europa Service niewątpliwie wiedzie prym w działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu w naszym całym regionie! Z tego miejsca przesyłamy całej ekipie RESO Europa Service ukłony i brawa 🙂

OSU!