Ogólnopolski Obóz szkoleniowy Polskiej Organizacji Karate Shinkyokushin

W „Dojo Stara Wieś” w dniach 23-26 sierpnia odbył się Ogólnopolski Obóz szkoleniowy Polskiej Organizacji Karate Shinkyokushin. W obozie wzięło udział 120 osób. Instruktorami byli ojciec i syn, duet z Japonii. Shihan Takehisa Iriki 6 dan – ojciec oraz sensei Kembu Iriki (wicemistrz Świata open i mistrz Japonii) syn.

Przedstawicielami Suwałk byli shihan Marek Krejpcio, Robert Wierciak, Michał Karpowicz i Kacper Sawicki. Nasi Koledzy na obozie podeszli do egzaminów na wyższe stopnie karate. Kacper zdał na 6 kyu, zaś Michał i Robert podeszli do najważniejszego egzaminu na drodze karateki, zdali na czarny pas – 1 dan.

Oprócz nich do egzaminu na 2 dan podeszła nasza wychowanka Kamila Malesa (Mazur) i także zaliczyła egzamin pozytywnie. Gratulujemy, mamy nadzieję że zdane egzaminy dadzą im dużo nowej energii w nadchodzącym sezonie szkoleniowym, który rozpoczynamy 4 września.

Do zobaczenia na spotkaniu inauguracyjnym w poniedziałek 4 września o godzinie 17.00, sala „Dojo” w Szkole Podstawowej nr 10, wejście od ulicy Lityńskiego.

Zapraszamy. OSU.