Obóz w Giżycku

W dniach 28-31 sierpnia 2014 roku odbyło się Międzynarodowe Seminarium Karate Shinkyokushin, w którym wzięli udział członkowie naszego klubu. Marek Krejpcio, Natalia Krejpcio, Mateusz Krejpcio, Kamila Malesa (Mazur) i Aleksandra Czerwiecka.

Głównym prowadzącym był człowiek-legenda światowego Kyokushin – Shihan Howard Collins 7 dan. Dzięki treningom z Shihan mogliśmy zweryfikować swoje umiejętności i wytyczyć sobie kolejne cele do osiągnięcia. Obóz w Giżycku był bardzo satysfakcjonującym czasem i cieszymy się, że po raz kolejny spotkaliśmy się z przyjaciółmi z całego kraju, aby wspólnie potrenować karate.

Miło nam również poinformować, że mamy dwie nowe Sensei w Suwalskim Klubie Karate Kyokushin. Kamila Malesa oraz Aleksandra Czerwiecka przystąpiły do egzaminu na 1 dan, pozytywnie go zaliczyły i mogą z dumą założyć czarne pasy! Cieszymy się ogromnie, że nasi następni członkowie, a w tym przypadku kobiety, udowodniły że posiadają tak wysokie umiejętnosci, GRATULUJEMY!

Na zakończenie obozu, uczestnicy wzięli udział w akcji „IceBucketChallange”. Zwracamy przy tym szczególną uwagę, że w „IceBucketChallange” chodzi o zwiększanie świadomości społeczeństwa o stwardnieniu zanikowym bocznym oraz wpłacanie dobrowolnie dowolnej kwoty pieniędzy na organizacje charytatywne pomagające ludziom chorym na ALS i nie tylko.

Każdy gest się liczy! Jakiejkolwiek organizacji charytatywnej nie przekazalibyście swojego datku, na pewno będzie on spożytkowany na szczytny cel. Dzielcie się tym, co macie. Tylko dzieląc się z innymi, możecie stać się naprawdę bogaci! OSU!