Jesienna Gala Sportu

Dnia 30.11.2007 roku w suwalskiej Hali OSiR odbyła się Jesienna Gala Sportu. Prezydent Miasta Józef Gajewski wręczył nagrody i stypendia za wyniki Sportowe z ostatniego półrocza drużynom i zawodnikom.

Prezes naszego Klubu Marek Krejpcio odebrał nagrodę zespołową za Zdobycie Mistrzostwa Polski Drużynowo oraz 60 punktów w rywalizacji sportowej młodzieży w Juniorach Młodszych, i również za zdobycie dwóch 8 miejsc na Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych.

Indywidualnie wyróżniono z naszego Klubu aż 16 zawodników. Stypendia otrzymali – Kacper Apalko, Mateusz Krejpcio, Dominika Lisiewicz, Kamila Mazur, Łukasz Sieńko i Marek Szczepańczyk, nagrody przyznano dla Michała Butyłkina, Dominiki Kilian, Piotra Kozłowskiego, Natalii Krejpcio, Pawła Lewkowicza, Anety Lisiewicz, Janka Podurgiela, Gerarda Will, Konrada Will i Dawida Zajko.

Na gali oprócz odbierania nagród zaprezentowaliśmy się jeszcze w pokazach karate. Pokazy wykonały dwie grupy dziecięce które prowadził sensei Dariusz Anuszkiewicz. Nasi najmłodsi otrzymali gromkie brawa za pokaz swoich umiejętności.

W czasie Gali został też pożegnany nasz zawodnik Michał Butyłkin, który wyjeżdża do Kanady. Mamy nadzieję że tam też będzie trenował Karate i startował w zawodach.