II Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików w Wrocławiu

1 grudnia 2007 roku w Wrocławiu odbył się II Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików. Turniej rozegrany został w formule Full Contact na zasadach walki jak na Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych.

Startowało ponad 100 zawodników z 14 klubów z Polski oraz 4 osobowa reprezentacja z Czech i 14 osobowa reprezentacja z Holandii. Suwałki reprezentowało trzech zawodników – Mateusz Krejpcio, Gerard Will i Dawid Zajko. Nasi zawodnicy startowali w Kumite i w Kata.

W Kata Mateusz zajął III miejsce, a Gerard IV miejsce. W Kumite Mateusz wygrał kategorię do 70 kg, pokonując po drodze czterech przeciwników, w tym w półfinale zawodnika z Holandii, a w finale w drugiej dogrywce zawodnika ze Świdnicy przed czasem.

Gerard w kategorii do 75 kg zajął miejsce II, pokonując trzech zawodników z Polski, w finale spotkał się z zawodnikiem z Holandii z którym przegrał dopiero po drugiej dogrywce przez wskazanie sędziów.

Dawid w pierwszej walce trafił na aktualnego Mistrza Europy z Holandii z którym przegrał przez wskazanie sędziów.