Dzień dziecka

Dzień Dziecka w Suwalskim Klubie Karate uczciliśmy w tym roku bardzo wyjątkowo. Grupa dzieci, prowadzona przez sempai Natalię Krejpcio, zaprosiła do wspólnego treningu swoje rodziny. Na sali pojawili się rodzice, opiekunowie i rodzeństwo naszych najmłodszych karateków.

Wszyscy byli ubrani na sportowo i w dobrych humorach rozpoczęli ćwiczenia. Rozgrzewka była dość intensywna, ale każdy dzielnie ją przetrwał. Następnie, młodzi adepci sztuki karate uczyli swoich rodziców i rodzeństwo technik ręcznych, nożnych oraz bloków. Wszyscy dorośli mieli okazję przekonać się, że techniki, których uczą się ich dzieci na zajęciach, nie są wcale takie proste!

Podczas treningu bawiliśmy się też w różnorodne zabawy zręcznościowo-sprawnościowe, które przysporzyły wiele radości i moc uśmiechów wszystkim uczestnikom. Dzieciaki dostały na koniec po słodkim upominku i zadowolone wróciły do domów.

To był bardzo radosny czas spędzony w gronie naszej klubowej, wielkiej rodziny karate. Mamy nadzieję, że wszystkim spodobała się ta forma spędzania wolnego czasu i że w przyszłości frekwencja będzie równie imponująca. To naprawdę cudowny widok, móc obserwować całe rodziny ćwiczące razem i zmagające się ze swoimi trudnościami.

Wszystkim Dzieciom ćwiczącym w naszym klubie, tym małym i tym większym, życzymy jeszcze raz zdrowia i niewyczerpanej radości płynącej z trenowania Karate Shinkyokushin. OSU!