23 kwietnia Polski Związek Karate zorganizował w Krakowie Akademickie Mistrzostwa Polski Kyokushin Karate.
Na macie zobaczyliśmy 64 studentów reprezentujących Swoje Kluby i Uczelnie. Zawodnik Naszego Klubu Tomasz Kluczyński reprezentujący Wschodnio Europejską Akademię Nauk Stosowanych z Białegostoku – Wydział Wychowania Fizycznego. Tomek wystartował w konkurencji kata oraz kumite do 80 kg.
Miło jest nam poinformować, iż Tomasz Kluczyński został Akademickim Wicemistrzem Polski w konkurencji Kata. W Kumite Tomkowi nie powiodło się, przegrał w drugiej walce w ćwierćfinale i nie udało się zdobyć medalu.
Wyjazd na zawody został dofinansowany z dotacji Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

