Mistrzostwa Europy U-22

4 grudnia 2010 roku w Wilnie odbyły się Mistrzostwa Europy U-22 w Karate ShinKyokushin. W Mistrzostwach wzięło udział 189 zawodników z 17 państw.

Polskę reprezentowało 32 zawodników, a z Suwałk członkami kadry było troje zawodników:
– Natalia Krejpcio w Kata
– Mateusz Krejpcio w Kata i Kumite do 70 kg
– Dawid Zajko w Kumite do 85 kg

Polscy zawodnicy zdobyli łącznie 7 medali. Tym razem naszym zawodnikom nie udało się zdobyć medalu. Natalia nie weszła do drugiej tury kata. Mateusz przegrał swoją pierwszą walkę z Białorusinem Iwanem Arkhutinem, przy wskazaniu dwa na zawodnika białoruskiego i dwa na remis, później okazało się że białoruski zawodnik wygrał całą kategorię i został najlepszym zawodnikiem zawodów.

Dawid wypadł najlepiej, wygrał swoją pierwszą walkę z Litwinem po dogrywce, zaś w drugiej walce o wejście do czwórki z Hiszpanem Radu Dorin Ionut, niestety został zdyskwalifikowany za wykonanie nieprawidłowej techniki i został sklasyfikowany na miejscu 5-8.